Podziękowanie za 1,5% podatku za 2023 rok

Drodzy Przyjaciele i Darczyńcy,

Z wielką radością i wdzięcznością informujemy, że dzięki Waszej hojności i zaufaniu naszemu hospicjum udało się zebrać 👉307 498, 70 PLN 👈 z 1,5% podatku!

To ogromna suma, która pozwoli nam kontynuować naszą misję niesienia pomocy osobom potrzebującym wsparcia w najtrudniejszych chwilach życia.

Każda złotówka przekazana przez Was to realna pomoc w codziennej opiece nad naszymi podopiecznymi. Dzięki tym środkom będziemy mogli:

💙 Zapewnić najwyższej jakości opiekę medyczną i paliatywną,

💙 Zakupić niezbędny sprzęt medyczny,

💙 Wspierać rodziny naszych podopiecznych w ich trudnej sytuacji,

💙 Realizować programy terapeutyczne i edukacyjne.

Wasze wsparcie to nie tylko pomoc materialna, ale przede wszystkim gest ogromnej empatii i solidarności. To dzięki Wam możemy dawać naszym pacjentom nadzieję, godność i spokój. Jesteśmy głęboko wdzięczni za każdy dar i za to, że jesteście z nami.

Dziękujemy za Wasze wielkie serca i nieocenioną pomoc. Wasza dobroć sprawia, że możemy czynić świat lepszym miejscem.

Z wyrazami wdzięczności

Zarząd Stowarzyszenia Hospicjum Opolskie

#hospicjum#wsparcie#dziękujemy#dobroć#empatia#solidarność#nadzieja#godność#spokój#światlepszym