Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki, który przypadł na 12 maja pragniemy:

👉 podziękować wszystkim bohaterom w białych fartuchach, którzy na co dzień ścigają się z czasem (i czasem z pacjentami), aby zapewnić najlepszą opiekę.

👉Szczególnie gorące podziękowania kierujemy do naszych niezastąpionych pielęgniarek z Centrum Opieki Paliatywnej „Betania” – bez Was ten świat miałby zdecydowanie mniej plasterków 👩‍⚕️i ciepłych uśmiechów😁!

👉Życzymy Wam, aby każdy dzień pracy był jak dobrze zaparzona kawa ☕️– dodawał energii, rozgrzewał serce 💗i sprawiał, że wszystko jest możliwe!

👉Niech każda zmiana przynosi nowe powody do śmiechu i daje satysfakcję, która trwa dłużej niż efekt kofeiny.

Oby Wasze życie zawodowe i osobiste było pełne zdrowia, pomyślności i radości, której dostarczacie innym. Niech każde „dziękuję” od pacjenta dodaje skrzydeł, a każdy dzień przynosi nowe, pozytywne wyzwania.

Trzymamy za Was kciuki i ślemy uściski – zarówno Zarząd Stowarzyszenia Hospicjum Opolskiego, jak i dyrekcja Centrum Opieki Paliatywnej „Betania”.

#PolaNadziei2024