W sobotnie popołudnie, 5.12., tuż przed Mikołajkami, miłośnicy Zumby spotkali się w Opolu, na sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego, na Mikołajkowym Charytatywnym Maratonie Zumby dla "Betanii".

Zajęcia poprowadziły wspaniałe instruktorki: Katarzyna Kochalska, Katarzyna Miernicka oraz Anna Strzałkowska-Radzioch. Uczestnicy sportowej zabawy świetnie się bawili, a przy okazji wsparli opolskie Centrum Opieki Paliatywnej "Betania".

Kwota uzbierana ze sprzedaży biletów - 340 zł - przekazana zostanie na rzecz hospicjum.

Wszystkim przybyłym na maraton uczestnikom serdecznie dziękujemy i już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia sportowe organizowane przez Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie z myślą o wsparciu hospicjum "Betania". Kolejne wydarzenie sportowe jeszcze tej zimy!

link do galerii

artykuł w prasie