Drodzy Przyjaciele,
mamy kolejny rok. Już niedługo zatem pomyślicie o o wypełnianiu druków PIT.

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszego hospicjum i przekazanie na nasze cele 1% podatku.
Wszyscy płacimy podatki, więc wszyscy mamy możliwość przekazania 1% swojego podatku na dowolny cel. Od nas zależy jednak, na co przeznaczone zostaną te pieniądze.

Wspierając Centrum Opieki Paliatywnej "Betania", pomagacie w funkcjonowaniu opolskiego hospicjum, które swoim podopiecznym zapewnia zarówno profesjonalną opiekę medyczną i pielęgniarską, jak również dogodne warunki pobytu w pojedynczych, dobrze wyposażonych salach.

Dotacja z NFZ pokrywa jedynie 60 % naszych wydatków. Utrzymanie zatem budynku (zimą jest to kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie), jak również zapewnienie pacjentom dobrych warunków życia i profesjonalnej opieki nie byłoby możliwe bez Waszego wsparcia. To wsparcie okazywaliście nam już wielokrotnie. Liczymy zatem, że i tym razem, możemy na Was liczyć.

Przekazanie 1% jest bardzo proste i nic nie kosztuje.
Wystarczy pobrać nasz Program PIT 2015

pobierz Program PIT 2015

lub wpisać w zeznaniu podatkowym za 2015 rok w odpowiednie miejsce nasz nr KRS 0000025002.