Dzisiejszą niespodziankę należy uznać za udaną. W tajemnicy przed pacjentami zaplanowano na dziś w "Betanii" wspólne kolędowanie uczniów LO nr 3 z Opola i kilku Wolontariuszy "Betanii" oraz wręczanie prezentów pacjentom hospicjum.

Przed 14 do "Betanii' przyjechali uczniowie Liceum nr III w Opolu, by zaśpiewać naszym podopiecznym kolędy i pastorałki. Część z uczniów ubrała nawet mikołajkowe ubrania. Uczniowie najpierw koncertowali na schodach naszego hospicjum, a potem odwiedzili każdego podopiecznego "Betanii", by zaśpiewać w jego sali.

Dzięki funduszom przekazanym przez Fundację Dobra Sieć udało się także przygotować dla każdego pacjenta indywidualny prezent. Wolontariusze naszego hospicjum wręczyli w towarzystwie Mikołaja każdemu z pacjentów indywidualny upominek.

link do galerii