W sobotę 9.01.2016 r. o godz. 18:00 w kaplicy Ewangelicko-Augsburskiej w Opolu odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu zespołu ATTONARE. W przepięknym wydarzeniu muzycznym i duchowym udział wzięło, prócz zespołu, ponad 50 słuchaczy.

Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy.
Koncert zakończył opolską edycję kampanii Hospicjum to też Życie organizowaną przez Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie na Opolszczyźnie między październikiem 2015 r. a styczniem 2016 r. i jednocześnie rozpoczął serię koncertów w związku z 20-leciem istnienia zespołu Attonare.

Serdecznie także dziękujemy Zespołowi Attonare za przepiękny koncert, który wszyscy będziemy mile wspominać bardzo długo Emotikon smile

Dziękujemy także wszystkim obecnym słuchaczom. Dzięki Waszej hojności podczas zbiórki po koncercie udało się uzbierać przeszło 750 zł na rzecz Centrum Opieki Paliatywnej "Betania".