Kierowani potrzebą serca kolejny raz chcemy spotkać się na Mszy św. sprawowanej w intencji pacjentów leczonych obecnie i w ubiegłych latach w Centrum Opieki Paliatywnej „Betania” w Opolu, zarówno w Hospicjum Domowym, jak i w Oddziale Opieki Paliatywnej. Szczególną pamięcią chcemy otoczyć chorych, którzy już do nas odeszli.

Serdecznie zapraszamy zatem rodziny naszych byłych i obecnych pacjentów, krewnych, przyjaciół, wolontariuszy, współpracowników i wszystkich sympatyków ruchu hospicyjnego na Mszę św., która zostanie odprawiona w dniu, kiedy obchodzony jest Światowy Dzień Chorego oraz przypada święto NPM z Lourdes tj. 11 lutego 2016 roku o godzinie 18.00, w Kościele NMP Nieostającej Pomocy w Opolu - Nowej Wsi Królewskiej (w sąsiedztwie budynku Betanii).